O nas

Jesteśmy zgranym dwuosobowym zespołem instalatorów.

Każdy z nas posiada aktualne świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji:

  • Grupa 1 – urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne.

  • Grupa 2 – urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.

  • Grupa 3 – urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Nasza misja:

Wykonywanie instalacji sanitarnych, gazowych i CO na najwyższym poziomie, tak by nasi w pełni zadowoleni klienci chcieli polecać nas innym. Stały rozwój zawodowy i ustawiczne podążanie za potrzebami klientów. Osiąganie celów zawodowych z dostrzeganiem ogólnoludzkich wartości etycznych oraz z poszanowaniem zasad ochrony środowiska. Propagowanie ochrony środowiska poprzez instalacje nowych energooszczędnych systemów wytwarzania i przetwarzania energii.

Nasza wizja:

Stworzenie grupy profesjonalistów tworzących instalacje sanitarne, gazowe i grzewcze w najlepszych technologiach przy zachowaniu przystępnych cen.

Instalacje sanitarne Hydro-Complex – łazienki Częstochowa – tel. 797 733 073